Naszym Klientem jest europejski dostawca urządzeń grzewczych związanych z branżą przemysłową i obiektami użyteczności publicznej. W związku z rozwojem firmy w oddziale Bielsko Biała firma poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Opis stanowiska:

Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku będzie m.in. współpraca z regionalnym przedstawicielem handlowym, telefoniczna obsługa handlowa klientów z podległego regionu, prowadzenie bieżących spraw związanych z obsługą zamówień, umawianie spotkań, obsługa rynku.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (mogą być także studia zaoczne w trakcie)
  • umiejętności interpersonalne (wysoka komunikacja, optymizm, samodzielność) w kontaktach z klientami będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • pracę stacjonarną w młodym i kreatywnym zespole
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz motywacyjny system wynagrodzenia
  • zatrudnienie w stabilniej firmie
  • nowoczesne i konkurencyjne produkty
  • silne wsparcie marketingowe
  • dostęp do sprawdzonych procedur

Ofertę kierujemy do osób ambitnych, dynamicznych i otwartych na zdobywanie nowej wiedzy i doświadczenia. Oferujemy możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, ciekawe produkty wraz z wsparciem marketingowym.