Ogłoszenie numer: 4151747, z dnia 2021-01-25

Przyszłość nadeszła już! Nie stój w miejscu i zrób krok do przodu! Jeżeli lubisz pracę z ludźmi

i konsekwentnie osiągasz wyznaczone cele zapraszamy do złożenia aplikacji. Rozwijaj swoje umiejętności w marce ŠKODA, najpopularniejszej marce motoryzacyjnej w Polsce.

 Poszukujemy:

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Flotowej

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • praca biurowo – administracyjna
  • Wspieranie działu sprzedaży w zakresie współpracy z klientem
  • VWFS: kalkulacje, umowy, kontakt z klientem w temacie obsługi umów
  • prowadzenie CRM
  • obsługa techniczna: przygotowanie samochodów do wydania – współpraca z serwisem i magazynem części
  • utrzymywanie kontaktu posprzedażowego związanego z obsługą techniczną – w szczególnych przypadkach
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy, reprezentacja firmy na zewnątrz, uczestnictwo w eventach i wydarzeniach branżowych

Wymagania

  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu
  • obowiązkowe, bieżące raportowanie
  • orientacja na długofalową współpracę
  • znajomość pakietów Microsoft Office
  • prawa jazdy
  • otwartość na naukę i poznawanie nowych rzeczy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w wyjątkowym i kreatywnym zespole, gdzie liczą się nie tylko cyferki, ale i relacje
  • „Jesteśmy fit!”  - organizujemy wyzwania promujące i nagradzające zdrowy tryb życia oraz możliwość wykupienia karnetu z Benefit System (po pozytywnym przejściu okresu próbnego)
  • „Jesteśmy zdrowi!” – gwarantujemy pakiet świadczeń medycznych (po pozytywnym przejściu okresu próbnego)
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie