ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej.

Zatrudniamy 20.900 Pracowników w 181 zakładach na całym świecie.

Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na Klienta

i wysoka zdolność wytwórcza.

Obecnie do naszego Zakładu w Żywcu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. transportu
Miejsce pracy: Żywiec
Zakres obowiązków:
  • kontakt z firmami przewozowymi i spedycyjnymi w celu zapewnienia dostępności odpowiednich środków transportu,
  • pozyskiwanie i analiza ofert transportowych oraz kwalifikacja statusu dostawców usług transportu towarowego,
  • monitorowanie rynku usług transportowych, informacji i zmian przepisów w zakresie ich realizacji,
  • nadzór nad dokumentacją związaną z realizacją sprzedaży oraz zleceń transportowych,
  • bieżące raportowanie ilości zleceń oraz kosztów transportu,
  • systematyczna optymalizacja stanów magazynowych, zapewnienie dostępności opakowań zbiorczych drogą monitorowania poziomu bieżącego ich zużycia, logistyki dostaw zaopatrzeniowych oraz zaplanowanych priorytetów produkcyjnych,
  • współpraca z urzędami celnymi, spedycjami i firmami kurierskimi, w zakresie realizacji dostaw przesyłek krajowych, importowych i eksportowych.
Wymagania:
  • wykształcenie min. wyższe,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy (min. 1 rok),
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera- pakiet MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia na święta, nagrody jubileuszowe),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.