Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Specjalista ds. technicznych
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2017
OBOWIĄZKI:
• nadzór nad infrastrukturą techniczną Szpitala• dozór nad wykonywanymi naprawami i przeglądami urządzeń i instalacji infrastruktury technicznej Szpitala• diagnozowanie uszkodzenia urządzeń i instalacji technicznych• udział w przygotowaniu dokumentacji przetargowej w zakresie spraw Działu Technicznego• prowadzenie dokumentacji technicznej w zakresie podległych spraw.Praca w systemie jednozmianowym w godz. 7.00-14.35 od pon. do pt.Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagania inne:

Wykształcenie min. wyższe techniczne I stopnia (inżynier), biegła obsługa komputera i pakietu MS Office, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 289 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej