ROSINSKI PACKAGING

Rosinski Packaging to producent opakowań z tworzyw sztucznych: butelek plastikowych, nakrętek plastikowych, kanistrów, pojemników i innych detali. Początki spółki sięgają 1981 roku, kiedy założona została firma związana z przetwórstwem tworzyw sztucznych.  W ciągu kilkunastu kolejnych lat,  wytężona działalność właścicieli zaowocowała znacznym rozwojem firmy – rozbudowano park maszynowy i sukcesywnie zwiększano zatrudnienie. Obecna firma ROSINSKI PACKAGING działa nieprzerwanie od 1984 roku i po kilku przekształceniach kontynuuje swą działalność jako Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Siedziba firmy znajduje się na południu Polski w Bielsku-Białej, w centrum Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie odległość z Bielska do Warszawy, Pragi, Budapesztu, Wiednia czy też Drezna jest porównywalna. Całkowita powierzchnia firmy zajmuje 73 371 m², gdzie zatrudnionych jest około 497 pracowników. W 2015 roku w Nowym Dworze Mazowieckim został uruchomiony drugi zakład produkcyjny i zajmuje obszar 36 415 m². Produkcja oraz magazyny obejmują powierzchnię 10.042 m².

Specjalista ds. technicznych
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej,
  • Analiza rynku, poszukiwanie alternatywnych dostawców i rozwiązań,
  • Przygotowanie zapytań ofertowych,
  • Sporządzanie zamówień oraz nadzorowanie terminów realizacji, dostaw materiałów i Urządzeń, koordynacja prac od zamówienia po rozliczenie końcowe,
  • Przygotowanie raportów, analiz oraz porównań z wykorzystaniem programu Excel,
  • Wsparcie zespołu w zakresie bieżących działań biura,
  • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie,
  • Współpraca z kooperującymi firmami zewnętrznymi.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie.
  • J.angielski - komunikatywny w mowie i piśmie,
  • Znajomość pakietu Office, a w szczególności Excel oraz środowiska Windows,
  • Osoba z łatwością nawiązująca kontakty z ludźmi,
  • Osoba dobrze zorganizowana, samodzielna i dynamiczna w działaniu.
Dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość funkcjonowania hurtowego rynku energii elektrycznej,
  • Doświadczenie związane z realizacją inwestycji budowlanych,
  • Znajomość systemów i oprogramowania MES, CMMS, APS, AUTOCAD.
Oferujemy:
  • Umowa o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dobrą atmosferę współpracy w zespole inżynierskim,
  • Możliwość rozwoju i zwiększania kwalifikacji,
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne),
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Prywatną opiekę medyczną.