W CEVA wierzymy, że logistyka to biznes, który tworzą ludzie, dlatego budujemy środowisko zaufania i współpracy zespołowej - zachęcamy do inicjatyw i umożliwiamy naszym talentom rozwój ich kariery. Dzięki naszym 78 000 pracowników, którzy zlokalizowani są w ponad 160 krajach, oferujemy naszym Klientom dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. Jako firma rozwijamy się w szybkim tempie - czy odważysz się rozwijać razem z nami?
Specjalista ds. Technicznych
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
OPIS STANOWISKA
  • Prowadzenie harmonogramu przeglądów, nadzorowanie przeglądów budynków, instalacji i maszyn zgodnie z harmonogramem, DTR, obowiązującymi regulacjami prawnymi.
  • Pozyskiwanie ofert na remonty, konserwacje i przeglądy oraz weryfikowanie kosztorysów.
  • Prowadzenie dokumentacji przeglądowych, remontowych i naprawczych.
  • Współpraca i nadzór nad firmami zewnętrznymi, dostawcami usług.
  • Planowanie, rozliczanie bieżących remontów i usług.
  • Kompletacja dokumentów do instalacji, maszyn, urządzeń, infrastruktury i budynków.
  • Tworzenie wewnętrznych procedur, instrukcji i kart szkoleń.
  • Rozliczanie mediów (energia elektryczna, cieplna i woda).
  • Doradztwo techniczne i wsparcie poszczególnych działów współpracujących.
KOGO SZUKAMY?
  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Mile widziana praktyczna wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, instalacji wodnych, ciśnieniowych, ciepłowniczych, przepisów PPOŻ, BHP i budowlanych
  • Dobra znajomość MS Office a szczególnie Excel
  • Mile widziana znajomości programów projektowych Auto CAD
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B.
CO OFERUJEMY?
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS - dopłatę urlopową, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty świąteczne dla dzieci, karty sportowe.
  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY.
  • Możliwość rozwoju oraz współpracy w środowisku międzynarodowym.

Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces. Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię.nazwisko@cevalogistics.com. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.