ROSINSKI PACKAGING

ROSINSKI PACKAGING to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. technicznych
Zakres obowiązków:
  • Weryfikacja realizacji podjętych działań, zmierzających do udoskonalania produkcji.
  • Prowadzenie ewidencji i analizy produkcji
  • Koordynacja oraz ocena jakości i terminów wykonania zadań powierzonych pracownikom firmy oraz zleconych firmom podwykonawczym
  • Zbieranie, zestawianie i analizowanie ofert oraz sporządzanie umów na realizację
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (będzie sprawdzana podczas rozmowy)
  • Praktyczna znajomość programu AutoCad oraz Microsoft Office (będzie sprawdzana podczas rozmowy)
  • Komunikatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz sumienność
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków.
  • Dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie związane z organizacją pracy w zakładach produkcyjnych
  • Doświadczenie w realizacji procesów inwestycyjnych z obszaru maszynowego oraz branży budowlanej
Oferujemy:
  • umowa o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i zwiększenia kwalifikacji
  • dobrą atmosferę współpracy w dziale inżynierskim
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, dofinansowania do obozów i kolonii i inne)
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną