Ogłoszenie numer: 4439796, z dnia 2021-04-15

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Peugeotem, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Specjalista ds. Procurement

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • wystawianie dokumentów przewozowych,
  • sporządzanie dokumentacji celnej, dokonywanie zgłoszeń celnych,
  • nadzór nad obiegiem faktur transportowych oraz ich weryfikacja,
  • bieżące kontrolowanie terminowości dostaw,
  • kontakty z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
  • weryfikacja planów zapotrzebowania na materiały składane przez zakłady i inne komórki organizacyjne,
  • udział w przygotowaniu planów potrzeb materiałowych i ustalanie norm zapasów magazynowych,
  • zamawianie materiałów od dostawców dalekowschodnich,
  • analiza zapasów magazynowych w celu niedopuszczenia do powstania zapasów nieprawidłowych,
  • przygotowywanie analiz dla innych komórek organizacyjnych Spółki,
  • planowanie i organizowanie przepływu/transportu zamawianych komponentów pomiędzy dostawcą, a magazynem surowców, w tym dostawy morskie.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie w transportach międzynarodowych, znajomość procedur celnych,
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość języka włoskiego
  • umiejętności logicznego i analitycznego myślenia,
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych,
  • umiejętności ustalania priorytetów, zarządzania czasem i dokumentacją,
  • umiejętności pracy w zespole, zaangażowania i sumienności,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra znajomość Excella,
  • znajomość systemu SAP.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z dostawcami dalekowschodnimi oraz urzędami celnymi
  • kurs agenta celnego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • możliwość rozwoju
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie dodatkowe na korzystnych warunkach