Ogłoszenie numer: 8255943, z dnia 2023-06-05

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Peugeotem, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Specjalista ds. Procurement - Dział Logistyki

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • Wystawianie dokumentów przewozowych.
  • Sporządzanie dokumentacji celnej, dokonywanie zgłoszeń celnych.
  • Nadzór nad obiegiem faktur transportowych oraz ich weryfikacja.
  • Bieżące kontrolowanie terminowości dostaw.
  • Kontakty z dostawcami krajowymi i zagranicznymi.
  • Weryfikacja planów zapotrzebowania na materiały składane przez zakłady i inne komórki organizacyjne.
  • Udział w przygotowaniu planów potrzeb materiałowych i ustalanie norm zapasów magazynowych.
  • Zamawianie materiałów od dostawców dalekowschodnich.
  • Analiza zapasów magazynowych w celu niedopuszczenia do powstania zapasów nieprawidłowych.
  • Przygotowywanie analiz dla innych komórek organizacyjnych Spółki.
  • Planowanie i organizowanie przepływu/transportu zamawianych komponentów pomiędzy dostawcą a magazynem surowców, w tym dostawy morskie.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w transportach międzynarodowych.
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia.
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i komunikacyjne.
  • Umiejętności ustalania priorytetów, zarządzania czasem i dokumentacją.
  • Umiejętności pracy w zespole, zaangażowania i sumienności.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Bardzo dobra znajomość Excella.
  • Znajomość systemu SAP.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w  analizie danych.
  • Znajomość języka włoskiego.

Oferujemy

  • Stałą praca w dużej, rozwijającej się firmie.
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez ASK Poland.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacj.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
  • Świadczenie pieniężne świąteczne.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Umowa o pracę na pełny etat.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Szkolenia.
  • Szkolenia językowe.
  • Brak dress codu.
  • Parking dla pracowników.
  • Ubezpieczenie dodatkowe i opieka medyczna na korzystnych warunkach.
  • Przyjazna atmosfera.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.