Ogłoszenie numer: 7705731, z dnia 2022-11-29

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Peugeotem, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Specjalista ds. Procurement

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • Wystawianie dokumentów przewozowych,
  • Sporządzanie dokumentacji celnej, dokonywanie zgłoszeń celnych,
  • Nadzór nad obiegiem faktur transportowych oraz ich weryfikacja,
  • Bieżące kontrolowanie terminowości dostaw,
  • Kontakty z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
  • Weryfikacja planów zapotrzebowania na materiały składane przez zakłady i inne komórki organizacyjne,
  • Udział w przygotowaniu planów potrzeb materiałowych i ustalanie norm zapasów magazynowych,
  • Zamawianie materiałów od dostawców dalekowschodnich,
  • Analiza zapasów magazynowych w celu niedopuszczenia do powstania zapasów nieprawidłowych,
  • Przygotowywanie analiz dla innych komórek organizacyjnych Spółki,
  • Planowanie i organizowanie przepływu/transportu zamawianych komponentów pomiędzy dostawcą a magazynem surowców, w tym dostawy morskie.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w transportach międzynarodowych,
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i komunikacyjne,
  • Umiejętności ustalania priorytetów, zarządzania czasem i dokumentacją,
  • Umiejętności pracy w zespole, zaangażowania i sumienności,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Bardzo dobra znajomość Excela,
  • Znajomość systemu SAP.
Mile widziane:
  • doświadczenie w analizie danych,
  • znajomość języka włoskiego.

Oferujemy

  • Stałą praca w dużej, rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez ASK Poland,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dofinansowanie do wypoczynku,
  • Świadczenie pieniężne świąteczne,
  • Program poleceń,
  • Umowa o pracę na pełny etat,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Szkolenia,
  • Szkolenia językowe,
  • Brak dress codu,
  • Parking dla pracowników,
  • Ubezpieczenie dodatkowe i opieka medyczna na korzystnych warunkach,
  • Przyjazna atmosfera
  • Dofinansowanie do karty Multisport.