Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy

Specjalista ds. Planowania i Transportu
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

„Nigdy nie mów ludziom, jak coś zrobić. Powiedz im, co zrobić, a oni zaskoczą cię pomysłowością" (George S. Patton).
Podoba Ci się taka praca? Zostań więc naszym specjalistą ds. planowania i transportu.

Zapewnimy Ci:
  • umowę na pełny etat i pensję na czas
  • wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
  • pomoc  i opiekę naszej fundacji ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich
Twoje zadania:
  • współpraca z magazynami/ hubami w zakresie kompleksowej obsługi zamówień internetowych
  • kontrola realizacji zamówień
  • ewidencja dokumentów potwierdzających wysyłkę towaru
  • organizacja pracy transportu i zarządzanie podległym obszarem
  • Kontrola stanu floty
  • Sporządzanie raportów i zestawień
Od Ciebie oczekujemy znajomości:
  • logiki procesu zakupowego i sprzedażowego
  • dokumentów sprzedaży i zakupu
  • programu MS Excel na poziomie dobrym
  • systemów klasy ERP (mile widziane).

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor@me.pl. Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca@me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na https://kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1.