Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego i social media
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0628
OBOWIĄZKI:
- Obsługa i rozwój platfromy sprzedaży przez Internet- Prowadzenie Socjal Media ( Facebook, Twitter, Linkedin, Instagram)- Kreowanie treści promocyjnych wraz z materiałem graficznym- Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań i obszarów biznesowych- Nadzór nad dokumentacją handlową i rozliczeniową- Tworzenie raportów, analiz efektowności i optymalizacji prowadzonych działań- Współpraca z innymi działami firmy- Aktywny udział w budowaniu wizerunku firmy na rynkuPraca w systemei jednozmianowym w godz. 7.00-15.00 od pon. do pt.Umowa o pracę na okres próbny 1 miesiąca z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsł.komputera z kasą fiskal.,Internetem

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie kierunek bez znaczenia. Wymagana dobra umiejętność obsługi komputera, umiejętność prowadzenia i zarządzania sklepem internetowym, znajomość platform sprzedaży przez Internet oraz pakietu MS, umiejętność obsługi edytorów tekstu i programów graficznych, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność, kreatywność, sumienność, zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów, pozyskiwanie nowych klientów. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej