ROSINSKI PACKAGING

ROSINSKI PACKAGING to lider w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych i parafarmaceutyków z siedzibą w Bielsku-Białej. Nasze wyroby trafiają na rynki całego świata. Dysponujemy bardzo dobrze zorganizowanym i ciągle modernizowanym zapleczem produkcyjnym, narzędziownią, taborem logistycznym. Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi oraz produkowane opakowania charakteryzowały się nowoczesnością, wysokim standardem jakościowym i były przyjazne otoczeniu. Naszym pracownikom oferujemy stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie www.rosinski.com.pl

Specjalista ds. Obsługi klientów
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie ofert i weryfikacja ich realizacji
  • Pilotowanie wdrożenia nowych produktów
  • Obsługa klienta i budowanie relacji (zamówienia, cenniki, umowy, płatności, stany magazynowe, reklamacje)
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane marketing i zarządzanie lub ekonomia)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • Kreatywność
  • Zaangażowanie
Firma oferuje:
  • Stacjonarną pracę w Bielsku-Białej
  • Przyjazną atmosferę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowania