Ogłoszenie numer: 4841181, z dnia 2021-06-16

Multi-Form II Sp. z o.o.

W salonie Multi Design kochamy piękne wnętrza, wysokiej jakości produkty i trwałe materiały. Wierzymy, że każdy, kto kieruje się ideą tworzenia pięknej, dobrze zaprojektowanej przestrzeni odnajdzie w naszym salonie najlepsze materiały wykończeniowe dla siebie. Na naszą ofertę składa się wiele niecodziennych i nietuzinkowych produktów, wykonanych z wysokiej jakości surowców, pięknie zaprojektowanych i solidnie wykonanych. Marka Multi Design jest własnością Multi-Form Sp. z o.o. - firmy o ugruntowanej pozycji na rynku w branży artykułów wykończenia wnętrz, istniejącej na rynku od 25 lat.

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

Do podstawowych Twoich zadań będzie należeć profesjonalna obsługa klienta i sprzedaż, a także pozyskiwanie kontaktów i współpraca z architektami. Do pracy z klientem podchodzimy kompleksowo - od gruntownej analizy potrzeb, przez odpowiedni dobór produktów, po finalizację umowy.

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalne doradztwo oraz kompleksowa i przyjazna obsługa klienta.
  • Komplementarna sprzedaż asortymentu z branży wyposażenia wnętrz:

DZIAŁ ŁAZIENKI

DZIAŁ DRZWI, PODŁOGI, DEKORACJE

  • Współpraca z architektami, projektantami oraz montażystami / wykonawcami
  • Tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy.
  • Efektywne inspirowanie klienta oraz prowadzenie negocjacji cen.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki.
  • Kompletowanie i dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji.
  • Osiąganie celów sprzedażowych.
  • Dbanie o wygląd i wystrój salonu.
  • Budowanie partnerskich relacji w zespole.

Wymagania

  • Minimum roczne udokumentowane doświadczenie w handlu (doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem)
  • Rozwinięte kompetencje handlowe (umiejętność pozyskiwania informacji od klienta, analizy oczekiwań, prezentacji i doboru produktów z zaangażowaniem)
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Nastawienie na rozwój i efekty – chęć stania się ekspertem sprzedaży.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Szkolenia oraz niezbędne wsparcie przy wdrożeniu.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Szansę zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (pensja stała + premia adekwatna do osiąganych wyników sprzedażowych)
  • Ubezpieczenie na życie.