Ogłoszenie numer: 7864602, z dnia 2023-01-23

MIĘDZYNARODOWA FIRMA

poszukuje Specjalisty ds. obsługi klienta z j. angielskim i rosyjskim

DOLLE A/S, z siedzibą w duńskim Frostrup, jest wiodącym w skali światowej producentem schodów strychowych oraz liczącym się dostawcą systemów balustrad i schodów systemowych.

Roczna produkcja to ponad 300 000 różnych rodzajów schodów. Firma DOLLE opracowała rewolucyjną koncepcję w sferze projektowania, zastępując tradycyjne podejście bazujące na metrach kwadratowych, podejściem bazującym na metrach sześciennych. Firma realizuje tę ideę, projektując rozwiązania pozwalające na optymalne wykorzystanie całej kubatury budynków. W rezultacie rozwiązania te przynoszą nie tylko podniesienie funkcjonalności oraz komfortu, ale i wartości nieruchomości.

W latach 2012-14 firma zainwestowała ponad 6 milionów EUR w stworzenie najnowocześniejszego na świecie zakładu produkcyjnego schodów zlokalizowanego w Danii. Ponadto posiada zakłady produkcyjne w Chinach, Rumunii i na Ukrainie oraz oddziały w Polsce, Niemczech, Belgi, Anglii, Danii, Wielkiej Brytanii i USA zajmujące się sprzedażą produktów DOLLE do ponad 40 krajów. Łącznie koncern DOLLE zatrudnia ponad 1000 pracowników.

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem angielskim i rosyjskim

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • obsługa klientów polskich, angielsko- i rosyjskojęzycznych
  • nadzór nad terminową realizacją zamówień i organizacja dostaw
  • obsługa procesów sprzedażowych, informacyjnych i reklamacyjnych (poprzez e-mail oraz telefon),
  • raportowanie powierzonych zadań.

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego i rosyjskiego w mowie i w piśmie
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel)
  • wysoka kultura osobista, skrupulatność, samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie związane z obszarem obsługi klienta
  • praca w pełnym wymiarze godzin (pełny etat)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w organizacji o międzynarodowym zasięgu
  • szkolenia techniczne i wdrożeniowe
  • prywatną opiekę medyczną