Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego - dział zakupów
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 7-20-61077

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, w związku z rozwojem zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta z j. niemieckim.

Zakres obowiązków:
  • procesowanie i monitorowanie przepływu danych odnośnie zakupu materiałów i usług,
  • zarządzanie danymi w systemie SAP,
  • praca w środowisku międzynarodowym (ekspozycja na kontakty w j. angielskim oraz niemieckim - w mowie i piśmie),
  • wyszukiwanie nowych dostawców (negocjowanie cen i warunków dostawy),
  • sporządzanie okresowych raportów i analiz (wykorzystanie znajomości MS Excel).
Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego (B2/C1) - warunek konieczny,
  • znajomość języka angielskiego (B2) - warunek konieczny,
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta obcojęzycznego,
  • znajomość systemu SAP - mile widziana,
  • znajomość MS Office (w szczególności MS Excel).
Informacje dodatkowe:
  • stabilne i konkurencyjne warunki zatrudnienia,
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multi-Sport, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, kursy językowe, bony świąteczne),
  • praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania grupy odbiorców.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".