Ogłoszenie numer: 7710288, z dnia 2022-11-25

Dolle A/S Międzynarodowa firma z siedzibą w Danii, wiodący producent schodów strychowych oraz liczący się rynku dostawa systemów balustrad i schodów systemowych.

Poszukuje do oddziału w Polsce (miejsce pracy Bielsko Biała).

Specjalista ds. Marketingu i Social Media

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • współudział w kształtowaniu i realizacji strategii promocyjnej, reklamowej i marketingowej
  • bieżąca współpracy z Działem Marketingu z centrali firmy z Danii
  • współudział w tworzeniu, uruchomieniu i obsłudze sklepów online w krajach Centralno-Wschodniej Europy
  • przygotowywanie i wdrażanie narzędzi marketingowych nastawionych na realizację strategii sprzedażowych
  • zarządzanie profilami firmy w mediach społecznościowych
  • administrowanie i optymalizacja stron internetowych spółki i sklepów online
  • wsparcie w realizacji zamówień on-line
  • przygotowanie materiałów reklamowych

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (marketing, komunikacja, PR lub pokrewne)
  • znajomość sposobu funkcjonowania mediów społecznościowych
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • praktyczna wiedza i umiejętności oraz znajomość aktualnych trendów z zakresu marketingu internetowego
  • znajomość języka angielskiego min. w stopniu średniozaawansowanym (min. B2)
  • umiejętność pracy zespołowej
  • kreatywność i szybkość w wykonywaniu zadań
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w organizacji o międzynarodowym zasięgu
  • prywatną opiekę medyczną