Ogłoszenie numer: 6913221, z dnia 2022-05-17

TRAFIN OIL PL Sp. z.o.o. to firma o międzynarodowym zasięgu. Działamy już w trzech krajach: Czechy, Słowacja, a od 2009 roku także w Polsce. Jesteśmy proekologiczną firmą, która pomaga punktom gastronomicznym i mieszkańcom w odbiorze oraz likwidacji zużytych olejów jadalnych. Dzięki naszej działalności sprawiamy, że samochody napędzane są biopaliwami wytworzonymi z odpadów.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu i komunikacji

Miejsce pracy: Ustroń

Opis stanowiska

  • promowanie projektu realizowanego przez Trafin Oil,
  • bieżąca komunikacja z przedstawicielami gmin/miast w ramach projektu,
  • przygotowanie materiałów marketingowych w ramach projektu (artykuły, posty, ulotki, plakaty), generowanie pomysłów dla grafika
  • organizacja akcji ekologicznych w zakresie projektu,
  • przeprowadzanie szkoleń edukacyjnych w zakresie projektu,
  • komunikacja z klientem w zakresie działań edukacyjno-marketingowych,
  • wsparcie przy prowadzeniu kampanii marketingowych i projektach,
  • współtworzenie strategii mediów społecznościowych,
  • działania marketingowe Trafin Oil, komunikacja ze współpracującymi firmami zewnętrznymi,
  • komunikacja z pracownikami i współpracownikami w sprawie działań oraz materiałów marketingowych,
  • sporządzanie bieżących raportów i analiz.

Wymagania

  • doświadczenie w marketingu – minimum 2 lata,
  • znajomość social mediów oraz umiejętność prowadzenia kampanii marketingowych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • znajomość programów graficznych (np. Canva),
  • umiejętność dobrego nawiązywania kontaktu z ludźmi,
  • pozytywne podejście, optymizm i energia,
  • umiejętności organizacyjne, niezawodność,
  • zaangażowanie i lojalność,
  • gotowość do pracy, elastyczność,
  • samodzielny i uporządkowany sposób pracy,
  • znajomość języka angielskiego – poziom B2,
  • mile widziana znajomość j. czeskiego.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • zatrudnienie na pełny etat,
  • możliwość pracy i rozwoju w dynamicznym i zgranym zespole,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia, szkolenia,
  • narzędzia pracy – laptop, telefon komórkowy,
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego,
  • pracę nad ciekawymi, nowoczesnymi i długofalowymi projektami.