Ogłoszenie numer: 7857798, z dnia 2023-01-20

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Peugeotem, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Specjalista ds. Laboratorium

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • Sprawowanie nadzoru nad sprzętem kontrolno-pomiarowym (przeprowadzanie okresowej kontroli/wzorcowania oraz rejestrowanie wyników w bazie pomiarowej i raportach pomiarowych).
  • Tworzenie dokumentacji dotyczącej kontroli i pomiarów przeprowadzanych w laboratorium.
  • Wykonywanie zleconych pomiarów i badań.
  • Prowadzenie odbioru środków kontrolnych wykonanych wewnętrznie i zewnętrznie.
  • Kontakt z jednostkami wzorcującymi i zlecanie cyklicznych wzorcowań.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość procesu MSA.
  • Umiejętność poprawnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.
  • Zdolność do tworzenia czytelnych raportów i wykresów.
  • Umiejętność obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych.
  • Komunikatywność, dokładność, sumienność, systematyczność, dyspozycyjność, umiejętność pracy samodzielnej i w grupie.

Oferujemy

  • Stabilną praca w dużej, rozwijającej się firmie;
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez ASK Poland w ramach umowy o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie dodatkowe na korzystnych warunkach;
  • Przyjazną atmosferę;
  • Dofinansowanie do wypoczynku;
  • Świadczenie pieniężne świąteczne;
  • Program poleceń;
  • Szkolenia;
  • Ubezpieczenie dodatkowe i opiekę medyczną na korzystnych warunkach;
  • Dofinansowanie do karty Multisport.