Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Specjalista ds. księgowości
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/21/0555
OBOWIĄZKI:
prowadzenie rejestru faktur przychodzących do Oddziału Łukasiewicz – IPO w Pszczynie, dekretowanie i księgowanie dowodów księgowych Oddziału, prowadzenie ewidencji zaliczek na zakupy i delegacje oraz kontrola terminowego ich rozliczania, bieżąca analiza wysokości ponoszonych kosztów prac i usług badawczych i rozwojowych, współpraca z Działem Księgowości Łukasiewicz -IPO w Warszawie, obsługa projektów finansowanych ze środków pochodzących z budżetu państwa oraz ze środków UE, funduszy europejskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie kierunkowe, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość przepisów prawa podatkowego i rachunkowego, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie