ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej.

Zatrudniamy 20.900 Pracowników w 181 zakładach na całym świecie.

Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na Klienta

i wysoka zdolność wytwórcza.

Obecnie do naszego Zakładu w Żywcu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Kontroli Jakości
Miejsce pracy: Żywiec
Zakres obowiązków:
  • zapewnienie wytwarzania wyrobów bezpiecznych, zgodnych z wymaganą specyfikacją i spełniających wymagania klientów,
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej wyrobów oraz reklamacji zewnętrznych oraz wewnętrznych,
  • udział w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • wystawianie certyfikatów jakości i deklaracji zgodności,
  • zarządzanie pomiarami przy odwzorowaniach i modyfikacjach produktów,
  • programowanie elektronicznych urządzeń pomiarowych kontroli jakości oraz prowadzenie kontroli i kalibracji środków pomiarowych,
  • nadzorowanie procesu sortowania, rekontroli, przepakowywania wyrobów,
  • kontakt z klientami, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów jakościowych w toku realizowanych zamówień.
Wymagania:
  • wykształcenie min. wyższe,
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w Dziale Kontroli Jakości (doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem),
  • bardzo dobra znajomość narzędzi zarządzania jakością oraz standardów jakościowych;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera- pakiet MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia na święta, nagrody jubileuszowe),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.