Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista ds. kadr
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/21/13704
OBOWIĄZKI:
1) Wsparcie w kompleksowej obsłudze kadrowo-płacowej (umowy o pracę, akta osobowe i pozostała dokumentacja personalna, w tym czas pracy, naliczanie wynagrodzeń, rejestr szkoleń i obsługa wniosków o udział w szkoleniu itd.) 2) Wsparcie w obsłudze umów cywilnoprawnych (zlecenia, dzieło) 3) Wsparcie w obsłudze pracowników w zakresie zfśs; 4) obsługa dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS; 5) współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS i inne); 6) współpraca w sporządzaniu zestawień danych dotyczących spraw kadrowo-płacowych. 7) współpraca przy przeprowadzaniu rekrutacji 8) nadzór nad obiegiem dokumentów w zakresie obsługi kadrowo-płacowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik do spraw osobowych (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe administracyjne, 1 rok doświadczenia zawodowego.Obowiązki: 1) Wsparcie w kompleksowej obsłudze kadrowo-płacowej (umowy o pracę, akta osobowe i pozostała dokumentacja personalna, w tym czas pracy, naliczanie wynagrodzeń, rejestr szkoleń i obsługa wniosków o udział w szkoleniu itd.) 2) Wsparcie w obsłudze umów cywilnoprawnych (zlecenia, dzieło) 3) Wsparcie w obsłudze pracowników w zakresie zfśs; 4) obsługa dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS; 5) współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS i inne); 6) współpraca w sporządzaniu zestawień danych dotyczących spraw kadrowo-płacowych. 7) współpraca przy przeprowadzaniu rekrutacji 8) nadzór nad obiegiem dokumentów w zakresie obsługi kadrowo-płacowej. [Zgłoszenia: rekrutacja@ipo.lukasiewicz.gov.pl]

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy