Specjalista ds. instalacji elektrycznych
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Zakres obowiązków:
  • Dobór firm podwykonawczych dla poszczególnych zakresów robót.
  • Przeprowadzenie procesu zapytań ofertowych.
  • Udział w koordynacji prac projektowych oraz optymalizacja zaproponowanych rozwiązań w celu ograniczenia kosztów powierzonego zakresu prac.
  • Pomoc merytoryczna konieczna przy realizacji projektów.
  • Przygotowywanie obmiaru postępu robót.
  • Doradztwo oraz doraźny nadzór nad robotami elektrycznymi prowadzonymi przez podwykonawców.
  • Udział w odbiorach inwestycji.
Wymagania
  • Wykształcenia wyższego budowlanego o profilu elektrycznym.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, doświadczenia w pracy na budowie.
  • Znajomości cen materiałów i usług w branży elektrycznej.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia w zakresie projektowym będą dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w zakresie teletechniki będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w renomowanej firmie budowlanej.
  • Pracę w młodym, zgranym, dynamicznym zespole.
Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Spotkania integracyjne.
  • Służbowy telefon do użytku prywatnego.
  • Preferencyjne pożyczki.
  • Kawa / herbata.
  • Parking dla pracowników.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Dofinansowanie wakacji dzieci.
  • Paczki świąteczne.