Dla polskiej firmy z branży motoryzacyjnej szukamy Specjalisty ds. HR. Firma jest dużym i dobrym pracodawcą z niskim poziomem fluktuacji.

Specjalista ds. HR
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 04/2022/BN/SHR/BB
Główne zadania:
  • rekrutacja na stanowiska produkcyjne i administracyjne,
  • udział w pracach związanych z miękkim HR-em.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy rekrutacyjnej,
  • mile widziane doświadczenie w projektach HR-owych,
  • nastawienie na rozwój.
Korzyści:
  • stabilne miejsce pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.