Ogłoszenie numer: 4120523, z dnia 2021-01-19

W związku z rozbudową Działu Handlowego producent geosyntetyków poszukuje samodzielnych i odpowiedzialnych kandydatów jako

Specjalista ds. Handlu Zagranicznego - Eksportu

Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Koordynowanie procesów związanych z eksportem towarów
  • Doradztwo techniczne w zakresie produktów i rozwiązań technicznych
  • Sporządzanie ofert handlowych, wycen oraz realizacja zamówień
  • Realizacja celów i planów sprzedażowych
  • Raportowanie wyników pracy
  • Monitorowanie i analiza rynku geosyntetyków
  • Umacnianie i rozwijanie pozytywnych długofalowych relacji handlowych z aktualnymi i potencjalnymi Klientami

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku handlowym
  • Umiejętność budowania relacji, poszukiwania klientów, prowadzenia rozmów handlowych
  • Samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Silna orientacja na osiąganie celów sprzedażowych
  • Biegła umiejętność obsługi urządzeń biurowych oraz obsługi komputera
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, lub innych języków obcych z obszaru UE

Oferujemy

  • Możliwość współtworzenia sukcesu firmy w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z motywacyjnym systemem prowizyjnym
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowej wiedzy i umiejętności