Ogłoszenie numer: 6108333, z dnia 2021-12-21

Firma TRAFIN OIL PL Sp. z.o.o. od 2009 roku dba o ochronę środowiska. Obecnie jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w branży ekologicznej na rynku polskim.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. handlowych

Miejsce pracy: śląskie / Ustroń

Opis stanowiska

  • bieżąca obsługa telefoniczna i mailowa klientów,
  • przygotowywanie dokumentacji handlowej,
  • kompleksowa obsługa procesu realizacji zamówień,
  • wystawianie, kontrola faktur i dokumentów handlowych,
  • obsługa procesu QR kodów, przygotowanie dokumentacji, realizacji i raportowanie,
  • raportowanie działań i wyników do przełożonych,
  • przygotowywanie ofert handlowych.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie - mile widziane z obszaru handlu, ekonomii lub logistyki,
  • dobra znajomość pakietu  MS Office,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie,
  • analityczne myślenie,
  • zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • pro-aktywne podejście do pracy i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • znajomość języka angielskiego lub czeskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

  • pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 do 15:00 lub od 8:00 do 16:00,
  • wynagrodzenie od 3 800 do 6 000 zł brutto,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od 03.01.2022,
  • realną możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu.