Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Specjalista do spraw marketingu i handlu (translation and marketing project lead)
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/22/1091
OBOWIĄZKI:
wsparcie managera marketingu EMEA w bieżących kampaniach i projektach; współpraca z komitetem ds. social mediów; pomoc w prowadzeniu kampanii i mediów społecznościowych, przygotowywanie aktualizacji korporacyjnej strony internetowej, udział w opracowywaniu strategii cyfrowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: francuski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: hiszpański, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie co najmniej średnie, dobra znajomość programów MS Office, Canva, Power BI oraz SPSS lub innych programów graficznych i do analizy danych na podstawowym poziomie, komunikatywna znajomość języków angielskiego, hiszpańskiego i francuskiego, mile widziany staż w międzynarodowej firmie

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej