Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Spawacz
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/1471
OBOWIĄZKI:
Spawanie zbiorników i konstrukcji stalowych, spawanie instalacji ciśnieniowych i montaż, spawanie metodą TIG, MIG. Praca w Bielsku-Białej i prace wyjazdowe - wyjazdy z firmy przy ul. Legionów 81.Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia, system jednozmianowy w godz.: 6.00-14.00 od pn. do pt.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. zawodowe techniczne, znajomość zagadnień branży spawalniczej lub metalowej, umiejętność czytania rysunku technicznego. Mile widziana umiejętność spawania metodą TIG, MIG, posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr), dobra organizacja pracy własnej i samodzielność przy wykonywaniu wytyczonych zadań, zdolności manualne, dokładność, precyzja i estetyka wykonywanych prac. Mile widziane doświadczenie w zawodzie, istnieje możliwość przyuczenia.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

20 - 23 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej