Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Spawacz laserowy metali szlachetnych
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0227
OBOWIĄZKI:
obróbka metali szlachetnych, a także stopów, łączenie ze sobą poszczególnych elementów wyrobów jubilerskich, naprawa i przerabianie wyrobów jubilerskich, obróbka wykańczająca poszczególne elementy wyrobów. Praca siedząco-stojąca, jednozmianowa w godz. pomiędzy 8.00 a 18.00 od poniedziałku do piątku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, wymagana umiejętność obsługi laserów do spawania metali szlachetnych, znajomość właściwości metali szlachetnych oraz ich obróbki, umiejętność obsługi spawarek laserowych, mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego celem komunikacji z innymi pracownikami firmy.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej