Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Ślusarz-monter
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/20/2152
OBOWIĄZKI:
- Klejenie blach na zabudowę,- blachowanie wewnętrzne zabudowy,- wykonywanie uszczelnień i odwodnień zabudowy samochodu,- czyszczenie i konserwacja narzędzi, maszyn i urządzeń blacharskich,- montaż instalacji elektrycznych w samochodach,- montaż dodatkowych urządzeń oświetleniowych, sygnalizacyjno-ostrzegawczych, komunikacyjnych oraz sterowniczych- wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych systemów hydraulicznych w samochodach- prace pomocnicze itp.Praca w systemie dwuzmianowym 6.00-14.00; 14.00-22.00 od pon. do pt.Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG
Uprawnienia: Znajomość rysunku technicznego

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zasadniecze branżowe. Wymagane uprawnienia do spawania metodą MAG (135), (136), TIG (141). Wymagana znajomość rysunku technicznego oraz znajomość obsługi elektronarzędzi. Mile widziane doświadczenie w produkcji samochodów, umiejętność pracy w grupie, umiejętność szybkiego uczenia się.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej