Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Ślusarz - monter konstrukcji pcv i aluminium
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/22/0045
OBOWIĄZKI:
Dopasowywanie oraz łączenie elementów do spawania i nitowania, czyszczenie oraz konserwowanie maszyn, urządzeń i narzędzi ślusarskich, montaż urządzeń na zespoły i części z wykorzystaniem narzędzi oraz przyrządów ślusarskich uniwersalnych i specjalistycznych, przygotowywanie elementów do montażu konstrukcji aluminiowych i PCV, uszczelnianie i regulacja okien.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie minimum podstawowe, mile widziane doświadczenie na proponowanym stanowisku. Konieczna odpowiedzialność, sumienność, punktualność, silna motywacja do pracy, umiejętność pracy według instrukcji, spostrzegawczość, koordynacja psychomotoryczna, umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej