Ogłoszenie numer: 5159490, z dnia 2021-07-28

Elterm Jakub Piotrowski

Serwis pomp

Serwisant

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do pracy w serwisie pomp odśrodkowych (pomp wodnych).

Praca w Bielsku-Białej i okolicy polegająca na wykonywaniu przeglądów, diagnostyki i napraw urządzeń. Praca od poniedziałku do piątku od 7 do 15 z możliwymi nadgodzinami. Praca realizowana jest, głównie w zakładach przemysłowych u klientów. Czasami praca warsztatowa.

Dodatkowymi zadaniami będzie pomoc w montażu nowych pomp, urządzeń lub automatyki na obiektach.

Mile widziana osoba z podstawowym doświadczeniem elektrycznym lub doświadczeniem w utrzymaniu ruchu.

Wyjazdy do klientów na terenie Bielska-BIałej, śląska i małopolski. Powroty tego samego dnia.

Praca związana jest z elektryką, mechaniką i automatyką.

Oferujemy pracę w zgranym zespole młodych osób.

Zapewniamy przyuczenie.

Zapraszamy do wysyłania CV.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B (wyjazdy służbowym samochodem)
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenia na utrzymaniu ruchu lub podobnym stanowisku
  • chęć do pracy, sumienność, uczciwość

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę na pełny etat
  • szkolenie praktyczne
  • miłą atmosferę