Ogłoszenie numer: 4025237, z dnia 2020-12-17

Poszukujemy pracownika do pracy serwisowo - biurowej, praca tylko i wyłącznie na I zmianę (8-16). Przyjazna atmosfera, młody zespół pracowników, stabilność zatrudnienia to tylko niektóre atuty. Eprus istnieje na polskim rynku on ponad 30 lat. Zajmujemy się wyposażeniem aptek oraz laboratoriów na terenie całej Polski.

Serwisant

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • Przyjmowanie zleceń serwisowych od klientów telefonicznie oraz mailowo
  • Nadzór nad przyrządami pomiarowymi Współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • Współpraca serwisowa z kontrahentami

Dodatkowo

  • Serwisowanie urządzeń
  • Wyjazdy serwisowe na terenie śląska w godzinach pracy (8-16)

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość obsługi komputera – MS Office, instalacja sterowników, konfigurowanie kart sieciowych
  • Dyspozycyjność
  • Chęć do pracy i samorozwoju
  • Pracowitość i zaangażowanie
  • Chęć podjęcia wieloletniej współpracy

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Przyjazną atmosferę
  • Prace w młodym zespole