Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Sekretarka
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0497
OBOWIĄZKI:
Obsługa biura, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych dla potencjalnych kandydatów do pracy, ogólna pomoc przy prowadzenie firmy.Praca na pełny etat w systemie jednozmianowym w godzinach 7.00-16.30 od pon. do pt.Umowa o pracę na okres próbny 3-mce z możliwością przedłużenia.Po okresie próbnym kwota wynagrodzenia 3 500,00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: niderlandzki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. wyższe, wymagany język angielski lub niderlandzki, biegła obsługa komputera. prawo jazdy kat. B, wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej