Firma powstała w 1992 roku i jest jednym z czołowych producentów pojazdów specjalnego przeznaczenia dla straży pożarnej, policji czy wojska, jak również dla służb cywilnych. Długoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, wyspecjalizowana kadra oraz zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala nam utrzymywać produkcję na bardzo wysokim poziomie. Dzięki temu naszym Klientom oferujemy produkty, spełniające nie tylko wszelkie normy jakościowe, ale także oczekiwania przyszłych użytkowników.

Sekretarka
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie dokumentacją i korespondencją firmową oraz jej archiwizowanie,
  • prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • obsługa biura Zarządu: organizacja kalendarza spotkań i zadań,
  • organizacja podróży służbowych,
  • Obsługa gości, w tym podawanie kawy i herbaty, ciast oraz posiłków
  • obsługa urządzeń biurowych,
  • administracyjne wsparcie innych pracowników,
  • organizowanie i koordynowanie spraw zleconych przez Zarząd.
Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu zamówień publicznych,
  • umiejętność redagowania oficjalnych pism,
  • samodzielność, odpowiedzialność, podzielność uwagi.
Firma oferuje:
  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 i 9-17,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dostęp do innowacyjnej technologii,
  • pakiet zdrowotny.