Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Samodzielny sprzedawca/doradca klienta
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2057
OBOWIĄZKI:
Oferowanie, rozwój sieci sprzedaży, rozczytywanie projektów architektonicznych, nawiązywania trwałych relacji i budowanie wizerunku firmy, działania marketingowe w social media.Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-16.00 od pon. do pt.Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie (kierunek bez znaczenia) oraz min. 3 lata doświadczenia w handlu lub obsłudze klienta LUB wykształcenie wyższe na kierunkach architektura, budownictwo lub architektura wnętrz (w przypadku wykształcenia wyższego doświadczenie nie jest wymagane). Wymagana umiejętność obsługi CAD, Ms Office, Photo Shop, Corell oraz prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej