Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Samodzielny pracownik do spraw kadr i płac
Miejsce pracy: Żywiec
Numer: StPr/21/0047
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnieniem i zwolnieniem pracowników, prowadzenie teczek pracowniczych i kompletowanie dokumentacji, kontrola kart czasu pracy. naliczanie wynagrodzeń, składek ZUS, w tym zasiłków chorobowych. Sporzadzanie PIT-11, PIT-4R, RMUA. Zgłaszanie i wygłaszanie w ZUS pracownikow, wspolników, spółek itp-Płatnik.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Roczne doświadzcenie zawodowe, umiejętność naliczania wynagrodzeń, list płac w tym świadczeń chorobowych minimum rok, znajomość w stopniu dobrym przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych z zakresu zgłaszania / wygłaszania do ZUS, naliczania swiadczeń dla pracowników. Znajomość płatnika.

Miejsce pracy:

Żywiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 200 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu