Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Salowa/salowy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0266
OBOWIĄZKI:
Obsługa porządkowa na salach operacyjnych oraz w pomieszczeniach technicznych i gospodarczych bloku operacyjnego. Współpraca z pielęgniarkami instrumentariuszkami, sterylizacją i wsparcie dla procesów działania bloku operacyjnego.Praca jednozmianowa, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00-14.35.Umowa o pracę na okres próbny 3 miesięce z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole

Wymagania inne:

Wykształcenie min. pomaturalne/policealne. Mile widzana umiejętność poruszania się po bloku operacynym ( strefa brudna/czysta), współpraca z personelem bloku op, umiejętność pracy w stresie, znajomość technik porządkowania pomieszczeń medycznych, pełne przestrzeganie procedur porządkowych i czyszczących.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej