Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2743
OBOWIĄZKI:
1. Utrzymanie czystości i porządku, chodników, placów i dróg dojazdowych, wejścia głównego i SOR.2. Utrzymywanie czystości i porządku terenów zielonych. 3. Odśnieżanie terenów należących do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ręcznie, posypywanie powierzchni śliskich (chodniki, schody).4. Doraźna pomoc przy rozładunku, w przypadku dostaw dużych oraz ciężkich towarów. 5. Transport pomiędzy komórkami organizacyjnymi oraz na zewnątrz budynków bielizny i pościeli, odpadów medycznych i komunalnych.Praca w ramach umowy zlecenie na okres 6 miesięcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min. podstawowe. Doświadczenie nie jest wymagane.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej