Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Referent ds. ewidencji i świadczeń
Miejsce pracy: Cieszyn
Numer: StPr/21/1554
OBOWIĄZKI:
udzielanie informacji i wyjaśnień z zakresu przepisów prawnych regulującychdziałalność urzędu oraz podstawowych praw i obowiązków bezrobotnych i innych zarejestrowanych osób, udzielenie informacji o usługach urzedu , wprowadzanie danych do informatycznej bazy danych, przygotowywanie pism, prowadzenie rejestru korespondencji działu, analiza dokumentacji archiwalnej osób zarejestrowanych, prowadzenie rejestru wydawanych zaświadczen
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

posiadanie obywatelstwa polskiego lub pobywatelstwa Unii Europejskiej oraz obywatelstwo innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa współnotowego przysługuje prawo dopodjęcia zatrudnienia na terytorium RP pod warunkiem posiadania znajomości języka polskiego potwierdzoną dokumentem określonym w przeopisach o służbie cywilnej,Zgodnie z ogłoszeniem naboru nr 2/21 zamieszczonym na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Cieszynie w Biuletynie Informacji Publicznej korzystanie z pełni praw publicznych , posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Miejsce pracy:

Cieszyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie