Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Referent 1/2 etatu
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2393
OBOWIĄZKI:
Kontrola i rozliczanie rozrachunków uczelni, wystawianie faktur, prace administracyjne związane z przygotowaniem certyfikowanego egzaminu z j. polskiego (przyjmowanie zgłoszeń, udzielanie informacji, tworzenie potrzebnej dokumentacji, rejestracja uczestników), prace administracyjne związane z obiegiem dokumentów na potrzeby uczelni (przyjmowanie podań, wydawanie zaświadczeń, rejestracja i rozpatrywanie wniosków, obsługa korespondencji), bieżąca obsługa sekretariatu uczelni.Praca w systemie zmianowym pomiędzy godzinami 8.00-20.00, od pon. do pt. oraz weekendy zjazdowe (średnio co 2 tygodnie).Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie (kierunek bez znaczenia, mile widziane ekonomiczne lub wykształcenie wyższe na kierunku administracja, zarządzanie, rachunkowość), wymagana umiejętność obsługi komputera, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, konieczna dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 550 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej