Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Referent 1/2 etatu
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2174
OBOWIĄZKI:
Kontrola i rozliczanie rozrachunków uczelni, wystawianie faktur, prace administracyjne związane z przygotowaniem certyfikowanego egzaminu z j. polskiego (przyjmowanie zgłoszeń, udzielanie informacji, tworzenie potrzebnej dokumentacji, rejestracja uczestników), prace administracyjne związane z obiegiem dokumentów na potrzeby uczelni (przyjmowanie podań, wydawanie zaświadczeń, rejestracja i rozpatrywanie wniosków, obsługa korespondencji), bieżąca obsługa sekretariatu uczelni.Praca w systemie jednozmianowym godziny do uzgodnienia, od pon. do pt. oraz weekendy zjazdowe (średnio co 2 tygodnie).Umowa na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe - kierunek administracja, zarządzanie, rachunkowość, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, dyspozycyjność w dni robocze oraz weekendy zjazdowe uczelni (średnio co 2 tygodnie).

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 550 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej