Cześć, tu #KORCZYKteam!

Na początku warto podkreślić jedno - do grupy KORCZYK werbujemy tylko najfajniejszych ludzi na rynku! To znaczy, że wśród nas są prawdziwi fachowcy - doświadczeni, ale i otwarci na ludzi i nowości. Bardzo cenimy sobie atmosferę w naszym zespole i robimy wszystko by przychodzenie do pracy było przyjemnością a nie smutnym obowiązkiem. Przekonaj się o tym na własnej skórze i napisz do nas!

Recepcjonistka / Recepcjonista
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Zakres obowiązków:
  • przyjazne witanie klientów salonu i serwisu oraz udzielanie informacji,
  • opieka nad klientami salonu i serwisu marki KIA,
  • współpraca i komunikacja z innymi działami firmy,
  • znajomość obsługi komputera i systemu kasowego,
  • prawidłowe rozliczanie pieniędzy oraz przekazywanie gotówki konwojentom,
  • obsługa kasy fiskalnej i terminalu płatniczego,
  • przyjmowanie zwrotów,
  • przyjmowanie reklamacji.
Wymagania:
  • pozytywne podejście do ludzi,
  • sumienna organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wysokie zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność współpracy zespołowej.
Oferujemy:
  • lokalizację miejsca pracy w samym centrum miasta,
  • pracę w wyjątkowym zespole i dynamicznie rozwijającej się marce KIA,
  • pakiet medyczny, karta sportowa & inne bonifikaty zniżkowe (po pozytywnym przejściu okresu próbnego).