Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Recepcjonista
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/24/0124
OBOWIĄZKI:
powitanie klientów wchodzących do gabinetu- wydawanie zgody zabiegowej klientowi- umawianie klienta na wizytę, zgodnie z udostępnionym uprzednio grafikiem drogą telefoniczną, na żywo lub poprzez komunikator mediów społecznościowych- ogólno pojęta relacja/kontakt z klientem
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykształcenie średnie, umiejętność obsługi klienta.Realizacja stażu odbędzie się w ramach Projektu "Aktywizacja osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pszczynie (I)", współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego + w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027. Z uwagi na zapisy projektu skierowania do odbycia stażu może zostać osoba, która w momencie otrzymania skierowania nie ukończyła 30 roku życia.

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie