Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Psycholog
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/21/0322
OBOWIĄZKI:
zapewnianie pomocy i wsparcia osobom sprawującym rodzinną pieczę zastępczą w ramach konsultacji, spotkań indywidualnych lub grup wsparcia. aktywny udział w posiedzxeniach Zespołu dokonującego okresowej oceny sytuacji dzieci przebywających w rodzinie, opiniowanie dzieci zgłaszanych do ośrodków adopcyjnych, w celu poszukiwania dla nich rodzin przysposabiających, udzielanie pomocy i wsparcia psychologicznego dzieciom przebywającym w rodzinach zastępczych. Prowadzenie terapii zaburzeń rozwojowych i zachowań dysfunkcyjnych, udzielanie pomocy młodzieży w rozwiązywaniu problemów w okresie dojrzewania. Wspieranie rodziców zastępczych w rozwiązywaniu problemów wychowawczych. Obejmowanie opieką rodzin zastępczych w ramach działań podejmowanych przez Organizatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Ukończone studia mgr na kierunku psychologia, doświadczenie zawodowe mile widziane w poradnictwie rodzinnym, prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie