Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Psycholog
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0572
OBOWIĄZKI:
Udzielanie poradnictwa i wsparcia psychologicznego podopiecznym Placówek Wsparcia Dziennego i ich rodzicom, prowadzenie spotkań indywidualnych i zajęć grupowych z podopiecznymi placówki, prowadzenie spotkań o charakterze terapeutycznym, warsztatów edukacyjno-profilatycznych z rodzicami podopiecznych świetlicy, rzetelne i terminowe prowadzenie dokumentacji psychologicznej, konsultacje i współpraca z psychologami, wychowawcami, współpraca z osobami i instytucjami działającymi na rzecz dziecka.Praca w systemie jednozmianowym w godz.: 10.00-18.00 (według grafiku) od pn. do pt. Praca w Świetlicach na terenie Bielska-Białej. 1/1 etatu - ul. Klemensa Matusiaka 6, Jaskrowa 11, J. Chrzciciela 22- wynagrodzenie od 3.350,00 zł brutto4/5 etatu - ul. Skargi 4, ul. Sobieskiego 6 - wynagrodzenie od 2680,00 zł brutto1/1 etatu - ul. Reymonta 5 i Sternicza 8a - wynagrodzenie od 3.350,00 zł brutto
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologia

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe, kierunek psychologia, posiadanie obywatelstwa polskiego, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie, posiadanie pełni władzy rodzicielskiej (obecnie i w przeszłości), umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, umiejętność nawiązywania konstruktywnego kontaktu z wychowankiem, modelowania zachowań pożądanych społecznie oraz poprawnej komunikacji. Mile widziane doświadczenie.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 350 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej