Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie Klientów
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami firmy,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Przygotowywanie ofert, zleceń, umów, raportów i innych bieżących dokumentów
  • Bieżące weryfikowanie i analiza podległego rejonu pod kątem możliwości sprzedażowych
  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji
  • Współpraca z pracownikami innych działów

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zdolności negocjacyjne i umiejętności handlowe w kontaktach z Klientem biznesowym
  • Wysoka orientacja na osiąganie celu, konsekwencja w działaniu
  • Zdyscyplinowanie, zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie
  • Atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników
  • Stabilne warunki zatrudnienia i pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość awansu w strukturach sprzedażowych
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży