Poszukiwana Osoba do pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w Biurze Regionalnym w Bielsku-Białej.

Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • realizacja założonych celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie Klientów
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami firmy
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • przygotowywanie ofert, zleceń, umów, raportów i innych bieżących dokumentów
  • bieżące weryfikowanie i analiza podległego rejonu pod kątem możliwości sprzedażowych
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji
  • współpraca z pracownikami innych działów

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zdolności negocjacyjne i umiejętności handlowe w kontaktach z Klientem biznesowym
  • wysoka orientacja na osiąganie celu, konsekwencja w działaniu
  • zdyscyplinowanie, zaangażowanie i motywacja do pracy
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie
  • atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników
  • stabilne warunki zatrudnienia i pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość awansu w strukturach sprzedażowych
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży