Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0475
OBOWIĄZKI:
Pozyskiwanie i bieżąca obsługa klientów (przemysł obróbczy, środki smarne - oleje i smary)Umowa o pracę na czas określony, system jednozmianowy w godz.: 7.00-15.00 od pn. do pt. Praca na terenie powiatu bielskiego, woj. śląskiego, wyjazdy do siedziby firmy do Żor wg potrzeby. Pracodawca zapewnia samochód służbowy, komputer, telefon.Oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych jako bezrobotne, po 30 roku życia, kwalifikujących się do projektu RPO.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe - kierunek bez znaczenia, dwymagana znajomość obsługi komputera oraz prawo jazdy kat. B., min. 6 m-cy doświadczenia jako przedstawiciel handlowy.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej