Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Przedstawiciel handlowy ze znajomością języka czeskiego i słowackiego
Miejsce pracy: Cieszyn
Numer: StPr/21/0622
OBOWIĄZKI:
Realizacja założonych planów sprzedaży, aktywne pozyskiwanie nowych klientów, podtrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami, praca w programie SAP Business One, częste podróżowanie po Czechach i Słowacji w celu zwiększenia sprzedaży, zawieranie kontraktów i umów, ustalenie form sprzedaży, prowadzenie negocjacji, uczestnictwo w targach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: czeski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: słowacki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość czytania rysunku technicznegi, znajomość podstawy zagadnieniń technicznych i materiałoznawstwa

Miejsce pracy:

Cieszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 11 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie